Partners

 • 15% jednorazowego rabatu na projektowanie identyfikacji wizualnej

  Jesteśmy rozwijającą się agencją interaktywną z Katowic. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki profesjonalnej identyfikacji wizualnej Twoja firma może nabrać nowego i niepowtarzalnego charakteru, co pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Zadbaj o wizerunek Twojej marki już dziś.
 • 20% jednorazowego rabatu na analizę użyteczności i poprawę konwersji sklepu internetowego

  Ideo, bazując na wieloletnim doświadczeniu i dziesiątkach zrealizowanych kampanii ukierunkowanych na konkretne cele sprzedażowe, pomaga poprawiać konwersję sklepów internetowych. Analizujemy potrzeby klientów, określamy główne cele, przeprowadzamy testy, optymalizujemy sklepy internetowe. W efekcie tych działań skutecznie zwiększamy zarówno ilość klientów, jak i dokonywanych przez nich zakupów.
 • Jednorazowy rabat 30% na dowolny zakup

  WebWave to aplikacja do tworzenia responsywnych stron internetowych bez kodowania. Z WebWave łatwo i samodzielnie stworzysz nowoczesną stronę internetową o dokładnie takiej szacie graficznej, jaką sobie wymarzysz. Zrobisz to bez kodowania i bez konfiguracji serwerów. Dodatkowo otrzymasz własną domenę, nieograniczoną ilość skrzynek pocztowych i wsparcie w języku polskim - czyli wszystko czego potrzebujesz, żeby skutecznie działać w internecie.
 • 5% stałego rabatu

  Platforma WhitePress pośredniczy pomiędzy reklamodawcami, a wydawcami portali internetowych. Umożliwia szybkie i wygodne publikowanie artykułów płatnych oraz eksperckich. Jest to narzędzie idealnie wpasowujące się w strategię Content Marketingu.
 • -20% na przygotowanie dopasowanego regulaminu

  Prokonsumencki.pl, to zespół prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Zajmują się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży e-handlu i IT. Przez 4 lata działalności w obsłudze sklepów internetowych, pomogli już ponad 4 000 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym.
 • 20% zniżki na dowolny kurs

  Czego się dziś nauczysz ? To pytanie już na wstępie zadaje ci platforma szkoleniowa Edugrafia.pl która jest doskonałym miejscem, wartym odwiedzenia przez każdego informatyka. Znajdziesz tam wideo kursy z najróżniejszych dziedzin. Skuteczna nauka programowania, grafiki, edycji zdjęć, tworzenia stron z dowolnego miejsca i o dowolnej porze dnia i nocy. Jedną z rozwijanych ostatnio kategorii jest nauka SEO oraz marketingu internetowego.
 • 8% stałego rabatu

  GoodContent.pl to wyspecjalizowana platforma copywriterska, na której z łatwością zlecisz napisanie unikalnych tekstów! Do dyspozycji masz setki copywriterów, którzy z chęcią napiszą dowolny tekst – niezależnie, czy chodzi o niskiej jakości teksty do SEO, czy też najwyższej jakości artykuły specjalistyczne!
 • 5% gratis do zasilenia salda

  Linkhouse to agencja link buildingu, która realizuje kampanie linkowania każdego rodzaju na rynek polski oraz kilkanaście innych rynków europejskich. Istotną częścią oferty jest baza portali i blogów, na których za pośrednictwem Linkhouse możesz opublikować artykuły sponsorowane - w tej chwili liczy ponad 2500 pozycji. Najpopularniejsze usługi takie jak zaplecza SEO, katalogowanie czy linki z forów internetowych możesz łatwo zamówić korzystając z sekcji Sklep.