Partners

 • 20% rabatu na sklep internetowy w RedCart

  RedCart to gotowe oprogramowanie do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Platforma umożliwia sprzedaż zarówno przez własny sklep internetowy, jak i Allegro oraz inne popularne marketplace’y (Ebay, Ceneo, Google Shopping, czy Facebook). Dzięki nowoczesnej dwukierunkowej integracji z Allegro, sprzedawcy mogą w kilka sekund wystawić dowolną ilość produktów, a dzięki Inteligentnemu Asystentowi Sprzedaży automatycznie wykrywać i uzupełniać parametry przy wystawianiu ofert. RedCart to też doskonała opcja do sprzedaży w dropshippingu, dzięki pełnej liście zintegrowanych hurtowni w tym modelu i kompleksowemu wsparciu specjalistów. Wszystkie najważniejsze funkcje i narzędzia tworzą kompletne oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży w internecie na najwyższym poziomie.
 • Jednorazowy rabat w wysokości 10%, na pierwsze zamówienie

  Setugo.pl to: opisy produktów, prowadzenie blogów firmowych, artykuły na strony firmowe, treści na potrzeby SEO oraz marketing szeptany
 • 30% jednorazowego rabatu na publikację materiałów reklamowych w magazynie i na stronie internetowej Mensis.pl

  Mensis.pl to dwumiesięcznik wydawany w formie elektronicznej i drukowanej oraz wortal internetowy, w całości poświęcone zagadnieniom e-commerce w Polsce i na świecie. Jest pionierskim tytułem na rynku w obszarze marketingu i handlu elektronicznego, a jego największą wartość stanowi specjalistyczny content przygotowywany przez praktyków i właścicieli przedsiębiorstw internetowych. Przez 7 lat działalności wszystkie wydania magazynu doczekały się ponad miliona pobrań, a liczba specjalistycznych artykułów na portalu internetowym przekroczyła liczbę 4,7 tysiąca.
 • 7% rabatu na Catering Dietetyczny SuViBox

  Prawdopodobnie jedyny w Polsce catering, korzystający we wszystkich rodzajach diet z Sous Vide. Jest to wolne gotowanie zapakowanych próżniowo posiłków- w niskiej temperaturze, co zapewnia najwyższą, restauracyjną jakość dań a także najlepsze walory dietetyczne. Jedzenie nie traci swoich składników odżywczych a warzywa zachowują swój niski indeks glikemiczny. Dieta jest PRZYJEMNOŚCIĄ z SuViBox. Dostarczamy diety na terenie Warszawy, Łodzi i Rzeszowa. Rabat nie dotyczy diety testowej i obowiązuje na całą długość zamówienia.
 • 10% zniżki na dowolny pakiet Facebook

  Agencja Studio Lokomotywa, ze swoją siedzibą w Poznaniu to gwarancja dobrania odpowiedniej strategii marketingowej dla Twojego biznesu. Jesteśmy agencją interaktywną działająca na rynku od ponad 6 lat. Pomagamy promować marki naszych partnerów, budując silne, pozytywne relacje z klientami. Oferujemy kompleksową obsługę sieci social media.
 • Jednorazowy rabat 20% na dowolny zakup

  Servizza to wyjątkowa firma. Możesz na nas polegać, jeśli chodzi o wszystkie aspekty hostingu i administracji. Nasze, fizyczne serwery są umiejscowione w bardzo innowacyjnym Centrum Danych, z dostępem do najszybszych węzłów tranzytowych w Europie (1TBit infrastruktury sieciowej). Nasza załoga ma duże, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku hostingu i usług IT. Pozwala nam to uniknąć starych schematów i błędów, jednocześnie proponując absolutnie innowacyjny model obsługi, jak i firmy całościowo. Z 24 godzinnym wsparciem i gwarancją zwrotu pieniędzy nie ma powodu, aby nie spróbować już dzisiaj. Wierzymy, że dla każdego na rynku jest miejsce, a model biznesowy można zbudować dzięki pełnej transparentności i uczciwemu wzajemnemu traktowaniu – bez ściemy!
 • 15% jednorazowego rabatu na projektowanie identyfikacji wizualnej

  Jesteśmy rozwijającą się agencją interaktywną z Katowic. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki profesjonalnej identyfikacji wizualnej Twoja firma może nabrać nowego i niepowtarzalnego charakteru, co pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Zadbaj o wizerunek Twojej marki już dziś.
 • 20% jednorazowego rabatu na analizę użyteczności i poprawę konwersji sklepu internetowego

  Ideo, bazując na wieloletnim doświadczeniu i dziesiątkach zrealizowanych kampanii ukierunkowanych na konkretne cele sprzedażowe, pomaga poprawiać konwersję sklepów internetowych. Analizujemy potrzeby klientów, określamy główne cele, przeprowadzamy testy, optymalizujemy sklepy internetowe. W efekcie tych działań skutecznie zwiększamy zarówno ilość klientów, jak i dokonywanych przez nich zakupów.
 • Jednorazowy rabat 30% na dowolny zakup

  WebWave to aplikacja do tworzenia responsywnych stron internetowych bez kodowania. Z WebWave łatwo i samodzielnie stworzysz nowoczesną stronę internetową o dokładnie takiej szacie graficznej, jaką sobie wymarzysz. Zrobisz to bez kodowania i bez konfiguracji serwerów. Dodatkowo otrzymasz własną domenę, nieograniczoną ilość skrzynek pocztowych i wsparcie w języku polskim - czyli wszystko czego potrzebujesz, żeby skutecznie działać w internecie.
 • 5% stałego rabatu

  Platforma WhitePress pośredniczy pomiędzy reklamodawcami, a wydawcami portali internetowych. Umożliwia szybkie i wygodne publikowanie artykułów płatnych oraz eksperckich. Jest to narzędzie idealnie wpasowujące się w strategię Content Marketingu.
 • -20% na przygotowanie dopasowanego regulaminu

  Prokonsumencki.pl, to zespół prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Zajmują się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży e-handlu i IT. Przez 4 lata działalności w obsłudze sklepów internetowych, pomogli już ponad 4 000 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym.
 • Kod rabatowy 20% na dowolny pakiet

  Clusteric Search Auditor. Łatwa poprawa widoczności w wyszukiwarkach. CLUSTERIC Search Auditor pozwala łatwo i szybko wykonać m.in. analizę profilu linków domeny, analizę konkurentów oraz ich widoczności w Google czy wybrać najlepsze miejsca do prowadzenia działań marketingowych. Ocena przebiega z uwzględnieniem ponad 100 parametrów rankingowych zebranych w jednym miejscu, co jest jednym z największych atutów narzędzia.
 • 20% zniżki na dowolny kurs

  Czego się dziś nauczysz ? To pytanie już na wstępie zadaje ci platforma szkoleniowa Edugrafia.pl która jest doskonałym miejscem, wartym odwiedzenia przez każdego informatyka. Znajdziesz tam wideo kursy z najróżniejszych dziedzin. Skuteczna nauka programowania, grafiki, edycji zdjęć, tworzenia stron z dowolnego miejsca i o dowolnej porze dnia i nocy. Jedną z rozwijanych ostatnio kategorii jest nauka SEO oraz marketingu internetowego.